بستن

02146042167-09127657716       karibeh.ceo@gmail.com

ساک تبلیغاتی سوزنی پرسی

ساک تبلیغاتی سوزنی پرسی

این نوع ساک ها از جنس پارچه های سوزنی یا بدون بافت (non woven)  در گرماژ 60 و 90، با استفاده از دستگاه های مرتبط ساخته میشود ، در تولید این نوع ساک های خرید به هیچ عنوان از روش خیاطی استفاده نمی شود و در نتیجه هزینه و زمان تولید کاهش پیدا میکند و به عنوان ارزانترین نوع ساک های خرید پارچه ای می باشد اما ماندگاری این نوع از ساک های پارچه از دیگر ساک ها همچون ساک پارچه ای دوختی ، ساک خرید متقال، ساک تبلیغاتی برزنتی، ساک کتان تبلیغاتی به مراتب کمتر می باشد. دسته این نوع ساک های تبلیغاتی به چند نام  دسته موزی، دسته زنبیلی، دسته رکابی و… نامیده می شود که در لیست قیمت به صورت مجزا قیمت گذاری می شود.
یکی از پرکاربردترین مصارف ساک تبلیغاتی سوزنی پرسی استفاده به عنوان هدیه تبلیغاتی ارزان قیمت و کاربردی می باشد که می توان در بسته بندی محصولات و یا در نمایشگاه ها و همایش ها نیز از آن استفاده نمود.
ساک تبلیغاتی سوزنی پرسی می تواند با شکل کاست دار در زیر ساک یا بدون کاست ارائه شود. اگر تمایل دارید کنار ساک سوزنی شما هم کناره داشته باشد باید از ساک خرید سوزنی دوختی استفاده نمائید که در این صورت فضای بیشتری در اختیار شما قرار میگیرد.
همچنین ساک های پرسی می تواند به صورت پترن دار و یا دولایه نیز تولید شود که برای دسترسی به قیمت این نوع ساک های پرسی می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. رنگ بندی ساک تبلیغاتی سوزنی

محصولات «به بگ» نظر شمار جلب کرده است؟ همین حالا تماس بگیرید: 67 421 460 021