بستن

02146042167-09127657716       karibeh.ceo@gmail.com

ساک تبلیغاتی کاغذی

ساک تبلیغاتی کاغذی

تصور کنید که تصمیم دارید که با کم ترین هزینه، در تمام سطح شهر و حتی کشور بدون محدودیت در مکان، برند خود را تبلیغ کنید و وظیفه این تبلیغ هم بر دوش مشتریان و عموم مردم است. ساک خرید کاغذی یا ساک تبلیغاتی کاغذی بهترین روش برای دیده شدن است، حتی بزرگترین برندها در دنیا از این نوع تبلیغ استفاده مفید را می برند.از محاسن ساک خرید کاغذی این بس که طراح می تواند بدون محدودیت در رنگ و ایده خلاقانه کار را به سرانجام برساند.
این کالا در حال حاضر در انواع جنس‌های کاغذی، پارچه‌ای و یا نایلونی تولید می‌شود. ساک‌های دستی کاغذی با انواع کاغذ گلاسه، مقوای پشت طوسی و یا کرافت ساخته می‌شود که دو نوع گلاسه و مقوای پشت طوسی به منظور استحکام بیشتر باید با سلفون روکش شوند.

ساک تبلیغاتی کاغذی

ساک تبلیغاتی کاغذی

از کاربردهای مختلف این نوع محصول می توان موارد زیر را نام برد:

1- استفاده به عنوان هدیه تبلیغاتی و یا بسته‌بندی هدایای تبلیغاتی مانند.

2- بسته‌بندی کالاهای فروشگاهی مانند پوشاک، آرایشی و بهداشتی، ساعت، طلا و جواهر، قطعات کامپیوتر و غیره.

3- استفاده در نمایشگاه ها، سمینارها و همایش ها برای حمل کاتالوگ‌ها، فولدرها، اسناد و لیست قیمت‌ها و غیره.

علارغم این که تصور می‌شود ساک تبلیغاتی کاغذی، به دلیل جنس کاغذی آن، از دوام کمی برخوردار باشد، ولی تجربه ثابت کرده است، این محصول نه تنها داری استحکام بسیار زیادی بوده بلکه به دلیل داشتن روکش سلفونی توان و امکان حمل حتی تا 10 کیلوگرم وزن را در برخی از ابعاد آن دارد. البته اصولاً کارکرد این کالا، یک نوع کارکرد فانتزی در نظر گرفته شده و برای چنین مقاصدی استعمال نمی‌شود.ساک تبلیغاتی کاغذی هرچند عمر زیادی در دنیای تبلیغات و بسته بندی ندارد، با این حال در نام ها و عناوین مختلفی همچون: ساک دستی، ساک خرید، بگ شاپ (Bag Shop) ، شاپینگ بگ(Shopping Bag)، در این عرصه درخواست می شود.

محصولات «به بگ» نظر شمار جلب کرده است؟ همین حالا تماس بگیرید: 67 421 460 021