بستن

02146042167-09127657716       karibeh.ceo@gmail.com

ساک دستی کرافت

ساک دستی کرافت

ساک دستی کرافت

ساک دستی کرافت

کاغذ کرافت ، کاغذی است بسیار محکم با انعطاف زیاد و مقاوم در برابر پارگی . این نوع کاغذ از چوب های جنگلی درست گردیده و در کارخانه کاغذسازی مراحل گوناگونی را طی میکند تا چوب تبدیل به خمیر و خمیر تبدیل به کاغذ می گردد .معمولا رنگ این نوع کاغذ قهوه ای می باشد ولی چنانچه خمیر رنگبری گردد ، میتواند به رنگ سفید هم باشد.در ذیل انواع ساک دستی کرافت بیان شده است:
ساک دستی کرافت قهوه ای یا رستورانی
ساک دستی رستورانی از جنس ساک دستی های کرافت می باشد که این نوع ساک دستی در گرماژ 80 است و تیراژ ساک دستی 5000 عدد می باشد.
ساک دستی کرافت سفید
 این نوع ساک دستی از جنس کرافت می باشد وبا این تفاوت که رنگ آن کاملا سفید بوده و کاغذ ساک دستی بسیار لطیف می باشد. و در طراحی و نشان دادن  لگو و نشان تجاری شما بر روی ساک دستی تاثیر زیادی را دارا می باشد.
سفيد شده كاغذ كرافت كه مي‌تواند پوششي از پودر چيني مخصوص كه آنرا براي چاپ مناسب مي‌كند داشته باشد، براي نانوايي‌ها و فروشگاههاي عرضه غذاهاي آماده مصرف و توليد كنندگان دستمال كاغذي مناسب است. كاغذ كرافت داراي پوشش مذكور اصطلاحاً GLAZE ياگلاسه ناميده مي‌شود.  پوشش‌هاي گوناگون مانندموم يا فويل يا مينم‌هاي پلاستيكي، استفاده از كاغذ كرافت را براي مصارف مختلف مانند غذاهاي چرب، مرطوب و غيره ممكن مي‌سازد.
اگر تصمیم دارید از ساک دستی کرافت برای تبلیغات و مصارف کسب و کار خود استفاده نمائید با کارشناسان ما تماس گرفته، تا در مورد اجرایی کردن ایده هایتان همفکری کنیم.

محصولات «به بگ» نظر شمار جلب کرده است؟ همین حالا تماس بگیرید: 67 421 460 021